*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Eşini ve kızlarını öldüren adamın organları bağışlandı  (Okunma sayısı 4744 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 1004
    • Profili Görüntüle
Eşini ve kızlarını öldüren adamın organları bağışlandıEşi ve iki kızını öldürdükten sonra intihar eden Enver Özdemir'in organları bağışlandı. Özdemir'İn iki böbreği, karaciğeri ve korneaları uygun hastalara nakledilecek.

İzmir'in Buca ilçesinde tartıştığı eşini ve iki kızını vurduktan sonra kendi başına ateş ederek intihar girişiminde bulunan ve tedavi gördüğü hastanede beyin ölümü gerçekleşen Enver Özdemir'in organlarının bağışlandığı açıklandı.

Geçtiğimiz Salı günü Yenigün Mahallesi 267/3 sokak numara 5 daire 8'de eşi ve iki kızını tabancayla vurarak öldüren ve daha sonra başına dayadığı tabancayı ateşleyerek intihar girişiminde bulunan Enver Özdemir'in tedavi gördüğü Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi'nde beyin ölümü gerçekleşti. Enver Özdemir'in yakınları organlarını bağışlama kararı aldı.

Özdemir'in karaciğeri ve bir böbreğinin İzmir Medical Park Hastanesi'nde, diğer böbreğinin İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, kornealarının Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nde uygun hastalara nakledileceği belirtildi. Özdemir'in bağışlanan kalbinin ise kullanılamadığı belirtildi.

Mehmet CANDAN DHA


http://www.radikal.com.tr/turkiye/esini_ve_kizlarini_olduren_adamin_organlari_bagislandi-1291663] Kaynak  radikal.com.tr  ulaşmak için tıklayın.[/url]