*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Adana’da, MS Hastası Mustafa Şahin Akülü Sandalyesine Kavuştu  (Okunma sayısı 271 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 1075
    • Profili Görüntüle
Adana’da, MS Hastası Mustafa Şahin Akülü Sandalyesine Kavuştu6 Şubat depreminden sonra ailesiyle birlikte Adana’ya yerleşen MS hastası Mustafa Şahin’e Kozan Beyaz Ay Derneği tarafından akülü sandalye hediye edildi. Şahin, derneğe ve hayırseverlere teşekkür etti. Deprem nedeniyle Hatay’dan Adana’ya yerleşen MS hastası fiziksel engelli Mustafa Şahin, akülü sandalyesine kavuştu.

6 Şubat depremi sonrası evi ağır hasar aldığı için ailesiyle birlikte memleketinden ayrılan ve Adana’nın Kozan ilçesine yerleşen Mustafa Şahin, hayırseverlerin desteği ile akülü sandalyesine kavuştu. Yürüme engelini aşabilmek için dernekten akülü sandalye talebinde bulunan Mustafa Şahin, şimdi ilçede engelleri aşarak daha rahat hareket etmeye başladı. Şahin, dernek gönüllüleri ve hayırseverlere teşekkür etti.

Evde engelleri aşmayan kalmayacak sloganı ile hayırseverlerin destelerini ailelere ulaştırdıklarını kaydeden Dernek Başkanı Ahmet Ünal “Söz verdiğimiz gibi engelli bireylerimizin hayatlarına umut olmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Hatay Antakya’dan depremzede olarak ilçemize taşınan yürüme engelli Mustafa Şahin kardeşimiz derneğimizden akülü sandalye talebinde bulunmuştu. Hayırseverlerimizin ve bağışçılarımızın destekleri ile akülü tekerlekli sandalye alarak kendisine hediye ettik” dedi.

İHA


ETİKETLER AdanaAkülü SandalyeBeyaz Ay DerneğiFiziksel EngelliKozanMS Hastası kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45