*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: İzmit Belediyesi, Şehit Yakını ve Gazilere Ücretsiz Ulaşım Sağlıyor  (Okunma sayısı 729 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1119
    • Profili Görüntüle
İzmit Belediyesi, Şehit Yakını ve Gazilere Ücretsiz Ulaşım Sağlıyorİzmit Belediyesi’nden örnek hizmet!.. Şehit yakınları ve gazilere tahsis edilen makam aracıyla ücretsiz ulaşım imkanı sunuluyor. Duyarlı hizmet toplumda takdir topluyor. Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in sosyal sorumluluk projeleri kapsamında hayata geçirdiği şehit aileleri ve gazilere yönelik tahsis ettiği makam aracı, büyük takdir topluyor. Başkan Hürriyet, ülkenin kahramanları olan şehitlerimizin yakınları ve gazilerimize yönelik duyarlı bir yaklaşım sergileyerek, onların günlük yaşamlarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Makam aracının özel olarak tahsis edildiği birim, İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü altında faaliyet gösteriyor. Bu birim sayesinde şehit aileleri ve gaziler, hastane gibi acil sağlık ihtiyaçları için ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlanabiliyor. Bu kıymetli hizmet, onlara maddi ve manevi destek olmayı amaçlayarak, onurlu mücadeleleri için minnettarlığın bir ifadesi olarak nitelendiriliyor.

boluolay.com


ETİKETLER GazilerİzmitKocaeliMakam AracıŞehit YakınıÜcretsiz Ulaşım kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45