*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Yıldırım İlçe Müftülüğü’nün Engelli Bireylere Desteği Devam Ediyor  (Okunma sayısı 227 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 1075
    • Profili Görüntüle
Yıldırım İlçe Müftülüğü’nün Engelli Bireylere Desteği Devam EdiyorBursa Yıldırım İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Yıldırım Şubesi Kadın Kolları tarafından engelli bireylere yönelik tekerlekli sandalye desteği devam ediyor. Bu kapsamda engelli bireyi ziyaret ederek tekerlekli sandalye desteğinde bulunan İlçe Müftüsü ve TDV Yıldırım Şube Başkanı Ahmet Durmuş, engellilerin bir gün değil her zaman yanında olduklarını ifade etti.

Engelli bireylerin toplumun vazgeçilmez bir parçası olduğunun bilincinde olduklarını vurgulayan Müftü Durmuş, “Hayırseverlerimizin desteğiyle TDV Yıldırım Şubesi Kadın Kollarımızın girişimleri ile bugün bir vatandaşımıza daha tekerlekli sandalye teslim ettik. Onların mutluluklarına şahit olmak bizleri de çok sevindiriyor. Bu mutluluğu yaşamamıza vesile olan gönüllü arkadaşlarımızdan ve hayırseverlerimizden Allah razı olsun” dedi.

diyanethaber.com.tr


ETİKETLER BursaEngelliTürkiye Diyanet VakfıYıldırım İlçe Müftülüğü kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45