*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Acun Ilıcalı’dan Engelli Çocuklara 500 Milyon Eğitim Adımı!  (Okunma sayısı 220 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 1075
    • Profili Görüntüle
Acun Ilıcalı’dan Engelli Çocuklara 500 Milyon Eğitim Adımı!Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Help Steps uygulaması ile Çocuk Eğitim Derneği’nde eğitim gören çocuklara destek oldu.

Bugüne dek “Var Mısın Yok Musun”, “Survivor”, “Yetenek Sizsiniz” ve “MasterChef Türkiye” gibi unutulmaz projelere imza atan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yalnızca meslek hayatındaki başarısı değil yardımseverliğiyle de sık sık gündeme geliyor. 2022 yılında Çocuk Eğitim Derneği ve Help Steps ile birlikte başlattıkları “Adımlarını İyiliğe Dönüştür” kampanyası aracılığıyla engelli çocuklara ışık olan Ilıcalı’dan sevindiren bir haber geldi.

Ilıcalı ve kampanyaya destek verenler, 6 ayda 500 milyondan fazla adım atarak işitme engelli çocukların eğitimine büyük katkı sağladı. Bu projede atılan tüm adımlar Çocuk Eğitim Derneği’nin 0-6 yaş aralığında yaşıtlarıyla eşit şartlarda eğitim almaları için “Sessizliğime Kulak Ver” projesi ile işitme engelli çocukların eğitimi için kullanılacak.

yasemin.com


ETİKETLER Acun IlıcalıEğitimHelp Stepsİşitme Engelli kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45