*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Nevşehir’de 163 Yaşlı ve Engelliye Devletin ‘Şefkat Eli’ Uzanıyor  (Okunma sayısı 270 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 1004
    • Profili Görüntüle
Nevşehir’de 163 Yaşlı ve Engelliye Devletin ‘Şefkat Eli’ UzanıyorNevşehir’de yürütülen “Hayata El Ver” vefa projesi kapsamında yaşlı ve engelli bireylerin sağlık, temizlik gibi temel ihtiyaçları karşılanıyor. Nevşehir Valiliği himayelerinde 2022 yılında başlatılan “Hayata El Ver” vefa projesi kapsamında yaşlı ve engelli bireylerin sağlık, temizlik gibi temel ihtiyaçları karşılanıyor.

Nevşehir’de yürütülen proje kapsamında, 163 yaşlı ve engelli bireyin sağlık ve temizlik gibi temel ihtiyaçları karşılanmaya devam ediyor. “Hayata El Ver” ekibi Nevşehirli yaşlı ve engelli bireylerin hayır duasını aldılar. Önce sağlık durumlarını kontrol ettiler. Yerleri süpürdüler, bulaşık ve çamaşırlarını yıkadılar.

Ziyaret ve destekleri için oldukça duygulanan vatandaşlarımız “Allah devlete ve millete zeval vermesin, bayrağımızı daim etsin. Devlet başımızda olmasa biz ne yapardık?” diye konuştular.

Bir Medeniyetin İzinden; “Hayata El Ver”

Nevşehir Valiliği tarafından; “İl merkezi başta olmak üzere, belde ve köylerimizde yaşayan 163 yaşlı ve engelli bireyin sağlık ve temizlik gibi temel ihtiyaçları karşılanmaya devam ediyor” açıklaması yapıldı.

fibhaber.com


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER EngelliNevşehirVefa ProjesiYaşlı Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45