*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Afyonkarahisar’da 85 Akülü Araç Engelli Bireylere Teslim Edildi  (Okunma sayısı 363 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 1075
    • Profili Görüntüle
Afyonkarahisar’da 85 Akülü Araç Engelli Bireylere Teslim EdildiAfyonkarahisar Valiliği, İl Genel Meclisi (İGM) ve Türk Kızılay Afyonkarahisar Şubesi tarafından düzenlenen törenle 85 adet akülü araç engelli bireylere teslim edildi.

Törene Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, İGM üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Törende konuşan Türk Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Yakın, yardıma her zaman devam edeceklerini ifade ederek: “Özellikle bizleri destekleyen bağışçılarımız törenimize hoş geldiniz. Kızılay olarak bir ivme yakaladık. 85 adet akülü araç dağıtıyoruz. Kızılay olarak elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

İGM Başkanı Burhanettin Çoban ise, dünya var oldukça engellilerin olacağını ifade ederek, “Biz elimizden geldiğince yardıma devam edeceğiz. Bu araçlar engelli arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” ifadesine yer verdi.

Düzenlenen törende, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve meclis üyeleri de yer aldı.

İHA


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER AfyonkarahisarAkülü AraçEngelliTürk Kızılay Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45