*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Atakum Belediyesi’nden Engelli Bireylere Tekerlekli Sandalye Desteği  (Okunma sayısı 517 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 1075
    • Profili Görüntüle
Atakum Belediyesi’nden Engelli Bireylere Tekerlekli Sandalye DesteğiAtakum Belediyesi ve Atakum Kent Konseyi iş birliğiyle, başta depremzedeler olmak üzere 30 engelli bireye tekerlekli sandalye desteği verilmeye başlandı.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’nin “Yaralarımızı birlikte saracağız” diyerek Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin ardından başlattığı dayanışma seferberliği sürüyor. Bu çerçevede, Atakum Belediyesi ve Atakum Kent Konseyi Engelli Meclisi iş birliğiyle afet bölgesinden kente gelen depremzedeler başta olmak üzere ihtiyaç sahibi engelli bireylere 30 adet tekerlekli sandalye dağıtıldı.

“Daha Çok İhtiyaç Sahibine Ulaşmak İçin Çalışacağız”

Çalışmalar hakkında bilgi veren Atakum Kent Konseyi Engelli Meclis Başkanı Nadide Döktür, yaşanılan zorlu dönemde dayanışmanın önemine dikkat çekerek, “Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Gülay Deveci ve birçok hayırseverin desteği ile başta depremzede vatandaşlarımız olmak üzere ihtiyaç sahiplerine 30 adet tekerlekli sandalye desteği vermeye başladık. Bugün 30 engelli bireyimizin tekerlekli sandalye ihtiyacını karşılıyoruz. Çalışmalarımız daha çok ihtiyaç sahibine ulaşmak için aralıksız devam edecek” dedi.

ANKA


ETİKETLER AtakumDepremDepremzedeEngelliKahramanmaraşSamsunTekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45