*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Blindlook, Görme Engelli Depremzedeler İçin Kampanya Başlattı  (Okunma sayısı 453 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 1075
    • Profili Görüntüle
Blindlook, Görme Engelli Depremzedeler İçin Kampanya BaşlattıDeprem bölgesinde dezavantajlı bireylerin hayatını kolaylaştırmayı merkezine alan çalışmalar giderek çoğalıyor. Görme engelliler için çalışan Blindlook, bu alanda harekete geçerek önemli bir kampanya başlattı. Depremzedeler için konaklama desteği sunan bir kampanya başlatan Blindlook, görme engellileri ve onlara evini açanları Blindlook adreslerindeki form üzerinden bir araya getiriyor.

Türkiye merkezli Blindlook’un kurucularından Cihat Ersin Aydın, “Depremde evini ve yakınlarını kaybeden ve kalacak yeri olmayan görme engelli ve ailelerine evlerimizi açıyoruz. Görme engelli aileler, form üzerinden konaklama için bizlere ulaşabilir. Bu ailelere kapılarını açmak isteyenler de destek formunu doldurabilirler. Lütfen çevrenizde ihtiyacı olanlara duyurun. Çünkü bir engelli olarak o kaotik deprem bölgesinde hayata tutunmak inanın çok daha zor. Haberlerinizi bekliyoruz” mesajıyla dayanışma çağrısı yaptı.

Milliyet


ETİKETLER BlindLookDayanışmaDepremEngelliGörme Engelli Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45