*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Tekerlekli Sandalyedeki Seha, Deprem Bölgesine Yardım Götürdü  (Okunma sayısı 101 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 875
    • Profili Görüntüle
Tekerlekli Sandalyedeki Seha, Deprem Bölgesine Yardım GötürdüÇorum’da yaşayan ve tekerlekli sandalyede hayatını sürdüren Seha Ceylan, depremin ardından bölgeye yardım için harekete geçti. Arkadaşları ile kamyonet kiralayan Seha Ceylan, topladığı yardım malzemelerini deprem bölgesine ulaştırdı. Aracın önüne de “Bizim hiçbir unvanımız yok, zaten yardım için unvana gerek yok, sadece insanız” diye yazdı.

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası Çorum’da yaşayan bedensel engelli Seha Ceylan, arkadaşları ile yardım yapmak için kamyonet kiraladı.

Ceylan daha sonra hayırseverlerden topladıkları temel ihtiyaç malzemelerinin yanı sıra sobaları kamyonete yükleyip Adıyaman’ın Yaylakonak ilçesine götürerek Belediye Başkanı Abuzer Aydın’a teslim etti. Ardından da Kahramanmaraş’ın Afşin İlçesi ve köylerine ulaşan Ceylan, götürdükleri yardım malzemelerini depremzedelere ulaştırdı.

Seha Ceylan’ın yardım götürdüğü kamyonetin önüne yazdırdığı “Bizim hiçbir unvanımız yok, zaten yardım için unvana gerek yok, sadece insanız. Çorumluyuz” yazısı dikkat çekti.

DHA


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER AdıyamanÇorumDepremEngelliKahramanmaraşTekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45