*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Batman’da LÖSEV “Mutlu Et” Paketleriyle Yardımda Bulundu  (Okunma sayısı 603 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 1075
    • Profili Görüntüle
Batman’da LÖSEV “Mutlu Et” Paketleriyle Yardımda BulunduLösemili Çocuklar Vakfının (LÖSEV) Türkiye genelinde hayata geçirdiği “Mutlu Et” projesi kapsamında Batman’da kanser hastası bulunan ailelere et yardımında bulunuldu.

LÖSEV tarafından Çarşı Taziye Evi bahçesinde, lösemi ve diğer kanser tedavilerinde hayati önem taşıyan protein ihtiyacını karşılamak amacıyla yapılan bağışlarla 85 hastaya ve ailelerine et desteği sağlandı.

LÖSEV Güneydoğu Bölge Sorumlusu Umut Can Bozdoğan, yaptığı açıklamada, bugün Batman’da kayıtlı 85 hasta için et dağıttıklarını belirtti. Batman’da bulundukları süre içerisinde hastalara ev ve kurum ziyaretlerinde de bulunacaklarını aktaran Bozdoğan, şunları söyledi:

“Ziyaretlerimizi LÖSEV’i tanıtmak amacıyla yapıyoruz. Kurumlarımızla koordineli bir şekilde nasıl çalışabiliriz, hastalarımıza nasıl yardımcı olabiliriz, bunların görüşmelerini gerçekleştiriyoruz. Bugün Batman’da lösemi ile mücadele eden 85 ailemize et dağıttık, buradan sonra Siirt’te dağıtacağız”

AA


ETİKETLER BatmanEt YardımıKanser HastasıLösemiLÖSEV kayseri de Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45