*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Mersin Büyükşehir Belediyesi, İyileşen LÖSEV Gençlerini Misafir Etti  (Okunma sayısı 717 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 1075
    • Profili Görüntüle
Mersin Büyükşehir Belediyesi, İyileşen LÖSEV Gençlerini Misafir EttiMersin Büyükşehir Belediyesi, LÖSEV Adana Şubesi’nin düzenlediği etkinliğe ev sahipliği yaptı. Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi bünyesinde hizmet veren Etkinlik ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte; Lösemili Çocuklar Vakfı’nın destekleriyle tedavi görerek iyileşen gençler, halen hasta olan ve kanseri yenme mücadelesi veren gençlerle bir araya geldi.

Kanserle mücadele etmiş ve atlatmış gençler, lösemi ile mücadele edenlere umut olmak için fikir alışverişinde bulundu. Açık havada sohbet eden ve süreci nasıl atlattıklarını anlatan gençler, birbirlerine destek oldular. Katılımcılar ayrıca Kültür Park içerisinde yer alan Etkinlik ve Sanat Merkezi’nin çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

mersin.bel.tr


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER EtkinlikKanserLösemiLÖSEVMersin Büyükşehir Belediyesi Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45