*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Sertan Kutay, Kitabının Gelirini SMA Hastalarına Bağışlayacak  (Okunma sayısı 643 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 1075
    • Profili Görüntüle
Sertan Kutay, Kitabının Gelirini SMA Hastalarına BağışlayacakOyuncu Sertan Kutay tarafından kaleme alınan ve Gece Yayıncılık’tan çıkan “İyi Bir Hayat: Yaşanmışlıkların Yararları” isimli kitapta, Sertan Kutay’ın ilginç yaşam öyküsü ile bir dönem yaşadığı başarısızlıklara geniş yer veriliyor.

Düzenlenen tanıtım etkinliğine iş, sanat ve moda çevresinden çok sayıda ünlü isim de katıldı. Renkli geçen gecede Kutay, konuklarıyla yakından ilgilendi ve imzaladığı kitaplarını hediye etti.

“Geliri SMA Hastalarına Bağışlanacak”

Kitabında hayat tecrübelerini paylaştığı ve insanların karakter analizini yaptığı, renkli fotoğraflarla birlikte hazırlanan “İyi Bir Hayat: Yaşanmışlıkların Yararları” tüm kitapçılarda geçtiğimiz aylarda satışa sunulmuştu. “Bir tecrübenin ürünü olan bu kitap ile sadece bir başarı hikayesini anlatmayı değil, sizlerle birlikte yeni bir hayatın yaratılmasına da katkıda bulunmayı hedeflemekteydim” diyen Sertan Kutay, kitaptan elde edilecek tüm gelirin SMA hastası çocuklara verilmek amacıyla SMA Benimle Yürü Derneği’ne bağışlanacağını da belirtti.

demokrathaber.org


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER BağışKitapSertan KutaySMA Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45