*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Efeler Belediye Başkanı’ndan Bedensel Engelli Seyithan’a Akülü Sandalye  (Okunma sayısı 41 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 575
    • Profili Görüntüle
Efeler Belediye Başkanı’ndan Bedensel Engelli Seyithan’a Akülü Sandalyeİhtiyaç sahibi vatandaşların yanında olan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, yüzde 97 bedensel engelli 51 yaşındaki Seyithan Yafgu’ya akülü sandalye hediye etti.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, projelerini hayata geçirirken, sosyal belediyecilik anlayışının güzel örneklerini de sergilemeye devam ediyor.

Başkan Mehmet Fatih Atay, Osman Yozgatlı Mahalle Muhtarı Halis Hekimoğlu’nun mahalle sakinlerinden yatağa bağlı Seyithan Yafgu için istediği akülü sandalye talebini geri çevirmedi.

Engelli Seyithan Yafgu’ya, akülü sandalyesini Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Eralp Atay teslim etti. Talep ettiği akülü sandalye kısa zamanda kendisine ulaştırılan Yafgu, büyük mutluluk yaşadı.

Başkan Atay’ın desteğini her zaman yanlarında hissettiklerini dile getiren Seyithan Yafgu, “Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Atay’a çok teşekkür ederiz. Allah kendisinden razı olsun. Elini her zaman omzumuzda hissediyoruz” dedi.

medyagazete.com


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER Akülü SandalyeBedensel EngelliEfeler BelediyesiMehmet Fatih AtaySosyal Belediyecilik Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45