*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Özel İnsan Ümit’ten SMA Hastası Yusuf’a Destek  (Okunma sayısı 39 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 575
    • Profili Görüntüle
Özel İnsan Ümit’ten SMA Hastası Yusuf’a DestekNevşehir’de yaşayan özel insan Ümit Kılıç, Nevşehirli SMA hastası Yusuf Eren’e destek için harçlıklarını verdi.

Nevşehir’de yaşayan özel insan Ümit Kılıç, ailesinin verdiği harçlıkları harcamayarak kumbarasında biriktirdi. Biriktirdiği harçlıkları anlamlı bir işte kullanmak isteyen Kılıç, Nevşehir’de birkaç aydır yardım kampanyası sürdürülen SMA hastası Yusuf Eren’e destek amacıyla bağışlamak istedi.

Ailesiyle görüşen Kılıç, kumbarasını bozdurarak harçlıklarını Yusuf Eren’e vermek istediğini söyledi. Kılıç’ın babası, harçlıkları Yusuf Eren için başlatılan yardım kampanyası kapsamında açılan banka hesabına yatırdı. Tüm Nevşehir’i Yusuf Eren’e destek olmaya davet eden Kılıç, “Yusuf Bebek yaşasın istiyorum. Yusuf bebek için yardım kampanyası başlatıldığını duyunca hayırlı bir işte harcamak için biriktirdiğim harçlıklarımı ona destek için bağışlamaya karar verdim. İnşallah faydası olur. Tüm Nevşehirlileri Yusuf Eren’e destek olmaya çağırıyorum.” dedi.

Kapadokya Muşkara Haber


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER BağışDestekEngelliHarçlıkNevşehirSMAÜmit KılıçYardımYusuf Eren Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45