*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’ında Engellilere Tekne Gezisi  (Okunma sayısı 236 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 811
    • Profili Görüntüle
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’ında Engellilere Tekne Gezisi
Fethiye Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde eğitim gören 48 engelli birey 12 Adalar Kooperatif Başkanı Güven Altuğ’un girişimleri ile tekne gezisine çıkarıldı.

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinlikleri çerçevesinde 12 Adalar Kooperatif Başkanı Güven Altuğ, Fethiye Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde eğitim gören 48 engelli bireyi tekne turuna çıkardı. Tura çıkmadan önce engelli bireyleri tekne içerisinde Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Garnizon Komutanı Per.Asteğmen Cemal Yalçın, Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Oda ve STK temsilcileri ziyaret etti. Yoğun programı olduğu için engelli bireyler ile tekne turuna çıkamadığından dolayı üzüntülerini dile getiren Kaymakam Balcı, gençlere 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nın önemini anlattı.


 KATEGORİLER AjandaHaberlerSosyal Sorumluluk
 ETİKETLER 12 Adalar Tekne KooperatifiDenizcilik ve Kabotaj BayramıEngellilere Tekne GezisiFethiye Bakım ve RehabilitasyonKaymakam Alper Balcı Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45