*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Gönderen Konu: Astrolog Şenay Devi Kitap Gelirini Ampute Milli Yüzücülere Bağışladı  (Okunma sayısı 129 defa)

diyalizleyasam

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 711
    • Profili Görüntüle
Astrolog Şenay Devi Kitap Gelirini Ampute Milli Yüzücülere BağışladıHem maddi hem manevi açıdan topluma faydalı olmaya çalışan kadınlar birçok etkinliğe imza atıyor. Bunlardan biri de “Kadınım, Her Yerdeyim” etkinliği oldu. Astrolog Yazar Şenay Devi’nin “Temel Astroloji Gökyüzünü Keşfedin” kitabının tanıtımının yapıldığı etkinlikte kitap satışından elde edilen gelirin bir bölümü ampüte milli yüzücülere bağışlandı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle mart ayı dolu dolu geçti. Geleceğe dair birçok çalışma yapan şirketler, firmalar ve kadınlar bir araya gelerek farklı etkinliklere imza attı. Bunlardan biri de Liv Hospital Vadistanbul’un “Kadınım, Her Yerdeyim” etkinliği oldu.

Toplum gönüllüleri, dernek, vakıf başkanları, sanat, cemiyet ve iş dünyasından birçok önemli simanın katıldığı etkinlikte Astrolog Yazar Şenay Devi’nin “Temel Astroloji Gökyüzünü Keşfedin “kitabının tanıtımı yaptı. Devi, kitap satışından elde edilen gelirin bir bölümü ampüte milli yüzücülere bağışladı.

Akşam


 KATEGORİLER KitaplıkSosyal Sorumluluk
 ETİKETLER Ampute Milli YüzücüAstrolog Şenay DeviBağışKadınım Her YerdeyimKitap Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45