*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

Son İletiler

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
91
Sanatçılar Depremzedeler İçin Eserlerini Mezata ÇıkardıRessam Cemal Toy, depremzedeler yararına internet ortamında müzayede düzenledi. Yüzlerce sanatçının eser gönderdiği ve sanatseverler tarafından büyük ilgi gören müzayedenin detaylarını Ressam Cemal Toy anlattı.

AA


 KATEGORİLER Kültür SanatSosyal Sorumluluk
 ETİKETLER Cemal ToyDepremEserMüzayedeRessam Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
92
Adıyaman’da, Engelli Depremzedelere Tekerlekli Sandalye DesteğiKahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Adıyaman’da yaralar sarılmaya devam ediyor. Adıyaman İl Müftülüğü, depremden etkilenen engelli bireylere ortopedik tekerlekli sandalye desteğinde bulundu.

Depremin yaralarını sarmak için sahadaki çalışmalarına aralıksız devam eden Adıyaman İl Müftülüğü, engelli depremzedeler ile deprem sonrası engelli olan bireylere çok fonksiyonlu ortopedik tekerlekli sandalye desteğinde bulundu.

Adıyaman İl Müftülüğü Engelli Koordinatörü Ali Çelik, “İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı olarak depremin ilk gününden bu yana depremzede vatandaşlarımıza her türlü yardımda bulunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Toplumun tüm kesimine ulaşma noktasındaki gayretlerimiz sürüyor. Bu kapsamda hayırseverlerimizin de desteği ile engelli depremzedelerimiz ve yaşanan depremler sonrası göçük altında kalarak engelli durumda olan kardeşlerimize destek olmaya çalışıyoruz. İnşallah yaralarımızı saracak ve ihtiyaç noktasında yardımcı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Diyanet Haber


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER AdıyamanDepremDepremzedeEngelliİl MüftülüğüKahramanmaraşTekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
93
Akülü Aracı Enkaz Altında Kalan Engelli Depremzedeye Yenisi Hediye EdildiHatay Antakya’da depreme yakalanan ve ailesi ile birlikte kendisini dışarı attıktan sonra evi yıkılan, akülü engelli aracı enkazın altında kalan İbrahim Gül’e geldiği Mersin’de akülü engelli aracı hediye edildi.

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında Mersin’in Silifke ilçesindeki kamplara gelen depremzedelerin ihtiyaçları bir bir karşılanıyor. Hatay Antakya’da depreme yakalanan ve ailesi birlikte kendisini dışarı attıktan sonra evi yıkılıp akülü engelli aracı enkazın altında kalan engelli depremzede İbrahim Gül, eşi ve 3 çocuğu Silifke ilçesindeki DSİ kampına yerleştirildi. Burada Gül’ün akülü araç isteğini Silifkeli doktor Fatih Dölek, yerine getirdi. İlçe Sağlık Müdürü Dr. Uğurhan Uğur ve Silifke Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Güngör ile Doktor Dölek, depremzede Gül’e aracı teslim etti.

Depreme eşi ve 3 çocuğu ile yakalandığını küçük yaşlarda çocuk felci rahatsızlığı nedeniyle yürüyemediğini belirten İbrahim Gül, “Depremde o korku ile dışarı kaçtık. Dışarı kaçarken bahçe duvarı üzerimize yıkıldı. Benim sağlam olan sağ ayağım oradan düşen bir beton parçası ile yaralandı. Ondan sonra iki gün çadırın altında kaldık. Biz ondan sonra çok zor durumlar yaşadık. Her taraf çökmüştü. Çok felaket bir durumdu. Ondan sonra Mersin Silifke’ye geldik ailemizle beraber. Üç oğlum ve eşimle beraber dinlenme tesislerinde kaldık. Birkaç gün sonra sağ olsun Dr. Fatih bey bir isteğin var mı dedi. Bende akülü arabam enkaz altında kaldı dedim. Bu şekilde bize yardımcı olacağını söyledi ve sağ olsun aynı şekilde arabayı bize teslim etti. Yardımcı oldu Allah ondan bin defa razı olsun” dedi.

Kendisi de engelli olan ve depremzede İbrahim Gül’ün isteğini yerine getiren Doktor Fatih Dölek ise “DSİ kampı ziyaretimizde İbrahim abi ile karşılaştık. Kendisinin depremzede olduğunu ve Antakya’da ki depremde akülü aracının depremde enkaz altında kaldığını söyledi. Kendisini bir odada yalnız otururken görünce kayıtsız kalamadık. Ne istediğini sorduk. Akülü araç istediğini söyledi. Elimizden geleni yapıp 15 gün içerisinde akülü aracını teslim ettik” diye konuştu.

İHA


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER Akülü AraçAntakyaÇocuk FelciDepremDSİEngelliHatayMersinSilifke Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
94
Nevşehir’de, Şehit Anasından Depremzedeye Örnek DavranışNevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Yeşilöz köyünde bulunan bir Şehit anası evini depremzede bir aileye açtı.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ramazan Çiftçi’nin de vesile olduğu yardımda Başkan Çiftçi de depremzede ailenin bazı ihtiyaçlarını karşıladı.

Başkan Çiftçi, “Nevşehir ilimizin Ürgüp ilçesi Yesilöz köyünden Şehit İbrahim Özdoğan’ın kıymetli annesi Zeliha Özdoğan annemiz depremden zarar gören, Malatya ilinden Gazimiz Hasan Basri Sarıoğlan ailesine evini vererek yardımcı oldu. Bizler de karınca kararınca yardımcı olarak bu mutluluğa vesile olduk. Şehit anamızdan Allah razı olsun. Bu vatan bizim, bu devlet bizim” ifadelerinde bulundu.

kapadokyahaber.com.tr


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER DepremDepremzedeGazilerNevşehirŞehit AileleriÜrgüpYeşilöz Köyü Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
95
Türkiye’nin Kuaförleri SMA Hastası Ebrar Bebek İçin YarışacakManisa’nın Akhisar ilçesinde SMA Tip-1 hastası olan bir buçuk yaşındaki Ebrar Aktürk’ün valilik onaylı kampanyasına destek olmak için kuaförler 6 farklı dalda yarışacak. Toplanan tüm gelirin kampanyaya aktarılacağı etkinlik 12 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek.

Akhisar’da SMA Tip-1 hastası olan Ebrar Aktürk’ün yaklaşık 2 milyon dolarlık tedavi masrafı için bir çok etkinlik ve organizasyon yapılırken, yeni bir organizasyon için bu kez de kuaförler elini taşın altına koydu. İbrahim Can Andur ve Gürcan Balcı organizatörlüğünde 12 Mart Pazar günü Akhisar Bülent Ciğeroğlu Kültür Merkezinde 6 dalda (Erkek makina Kesim, Erkek makas kesim, Bayan kesim, Salon topuz, Türban tasarım, Makyaj) düzenlenecek olan Türkiye çaplı yarışmada alanında Türkiye’de ses getirmiş olan jüri heyeti tarafından Türkiye’nin en iyisi seçilecek ve toplanan tüm gelir Ebrar Aktürk’ün valilik onaylı kampanyasına aktarılacak.

İHA


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER AkhisarBağış KampanyasıEbrar BebekKuaförManisaSMA Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
96
Mehmetçik’ten Çadır Kentteki Engelli Depremzedeye Tekerlekli SandalyeKahramanmaraş merkezli 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin ardından Mehmetçik, Malatya’da çadır kentte kalan engelli depremzedeye tekerlekli sandalye hediye etti. Merkez üssü Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerde evleri hasar gören afetzedelerin barındığı çadır kentlerde görev yapan Mehmetçik, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Malatya’daki 2. Ordu Komutanlığına bağlı askerler ile Kırklareli’nden gelen 41. Komando Tugay Komutanlığı personeli, Malatya Fuar Merkezi’nde yaklaşık 250 çadırın kurulduğu alanda depremzedelerin günlük ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı oluyor.

Çadır kentte kalan ve evi depremlerde ağır hasar gören, 20 yıldır yürümekte güçlük çeken 50 yaşındaki bedensel engelli Mehmet Nuri Ulu da Mehmetçiğin “şefkat eli” uzattığı depremzedelerden birisi.

Mehmetçik, Türk Silahlı Kuvvetleri birimlerinde oluşturdukları alanlarda topladıkları plastik şişe kapaklarından temin ettikleri tekerlekli sandalyeyi çadır kente getirerek, Ulu’ya hediye etti. Askerler, tekerlekli sandalyesine oturttuğu Ulu’yu çadır kentte bir süre gezdirdi.

“Askerler ve Polisler Depremzedelerle Yakından İlgileniyor”

Depremzede Mehmet Nuri Ulu, deprem sırasında engelli olması nedeniyle birinci kattaki evlerinden güçlükle dışarı çıktıklarını söyledi. Ailesiyle depremin ardından ilk üç gün zorluk çektiklerini ve daha sonra çadır kente gelerek rahat ettiklerini belirten Ulu, şöyle konuştu:

“O zor günlerin ardından gidecek yer ararken, çadır kentte polisler ve askerler olduğu için daha güvenli olur dedik buraya geldik. Çadır kentte hem askerler hem de polisler bizim her türlü ihtiyacımızı karşıladı ve bize baktılar. Yakacak odunumuz ve yemeğimize kadar çadırımıza getiriyorlar. Yürüme engelliyim. 20 yıldır bu hastalıkla mücadele ediyorum. Çadır kente gelen komutan beni gördü ve hal hatır sormaya başladı. Bir ihtiyacımın olup olmadığını soran askerlere ben başta herhangi bir şeye ihtiyacım yok, askerler ve polisler bize bakıyorlar dedim”

“Allah Hepsinden Razı Olsun”

Ulu, askerlerin ısrarı üzerine şaşkınlık yaşadığını ve kendisine “Sana bir tekerlekli sandalye alalım rahat edersin” dediklerini söyledi. Tekerlekli sandalyeyi görünce mutlu olduğunu dile getiren Ulu, şunları kaydetti:

“Tekerlekli sandalyeyi getiren askerlerimiz ‘biz sizin emrinizdeyiz, biz sizin için buradayız. Bir ihtiyacınız olduğunda bize çekinmeden lütfen söyleyin’ dedi. Allah hepsinden razı olsun. Daha önce belediye başkanı akülü tekerlekli sandalye vermişti. O da deprem sırasında kullanılmaz hale geldi. Rahatsızlığım romatizma kaynaklı. Bu hastalığın soğuktan kaynaklandığını doktorlar bana söyledi. Yüzde 61 engelli raporum var. Hastalığım gittikçe de artıyor. Romatoloji doktoruna 15 günde bir iğne vuruluyorum. Tekerlekli sandalye ile eşim ve çocuklarımın yanı sıra askerler de hava aldırmak için çadır kentte gezdiriyorlar”

AA


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER DepremDepremzedeEngelliKahramanmaraşKırklareliMalatyaMehmetçikTekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
97
Ufuk Koçak: “Benim Gibi Dünya Rekortmeni Olabileceklerini Anlattım”17 Ağustos 1999 depremini yaşayan ve enkazdan 3 gün sonra kurtarılan Ufuk Koçak 2 bacağını kaybetti. Spor ile hayata tutunan Ufuk bir çok başarıya imza attı. Bedensel engelli dalış eğitmeni oldu, engelliler serbest dalış rekorunu kırdı, Dünyanın en uzun ve zor yollarından biri olan 508 kilometrelik Likya Yolu’nu protez bacaklarıyla tamamladı.

18 binden fazla kişinin hayatını kaybettiği 17 Ağustos 1999 depreminde Kocaeli Gölcük ilçesinde enkaz altında kalan ve 3 gün sonra kurtarılan Ufuk Koçak, 2 bacağını da kaybetti. Koçak depremde annesi, teyzesi ve kuzenini de 45 saniye süren o felakette kaybetti.

O dönem 23 yaşında olan Koçak, yaşadığı tüm acılara ve kayıplara rağmen, ne yaşama sevincini ne de yaşadığı kentle bağını kaybetmedi. Depremden sonra hayata tutunduğu spor ile bir çok önemli başarıya imza attı. Şimdi ise Kahramamaraş merkezli yaşanan deprem sonrası bölgeye gitti ve depremzedelere destek oluyor.

“Sporla Hayata Tutundu”

“Kayıp” kelimesinin depremi yaşayan insanlar için bambaşka anlamlar taşıdığını ifade eden Koçak, “Evimi, annemi, yakınlarımı, gezdiğimiz caddeleri, arkadaşlarımı kaybettim. Spora yöneldim. İlk önce serbest dalış yaptım. Ardından depremden önce ilgilendiğim spor dallarına yöneldim. Su kayağı, rüzgar sörfü, ve dalış yapıp, tırmanışlar gerçekleştirdim. Türkiye’de ilk bedensel engelli dalış eğitmeni olmayı başardım. Ardından engelliler serbest dalış rekorunu kırdım. Dünyanın en uzun ve zor yollarından biri olan 508 kilometrelik Likya Yolu’nu protez bacaklarla tamamladım” dedi.

“Onların Yanında Oldum”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelli Konseyi Başkanlığını yürüten 47 yaşındaki Koçak, “O felaketi her anlamda yaşamış, kayıplar vermiş biri olarak, deprem sonrası bölgede olmak istedim. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi de koordinasyonu sağlamak için Hatay Defne’de görevlendirilince ben de ekipler ile birlikte bölgeye gittim. Bölgede uzuv kaybı yaşayan hastaların hep yanında oldum. Onlara bu felaketi yaşayan bir kişi olarak, gelecekte onları nelerin beklediğini, neler yapmaları gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunup manevi destek oldum. Sağlık çalışanları ile görüştüm. O hastaların yakınları ile görüştüm. Onlara moral verdim. Onların da benim gibi dünya rekortmeni olabileceğini, başka insanlara ilham veren hikayeler yazabileceklerini ifade ettim” dedi.

Kocaeli’ne dönen Koçak, birkaç gün sonra tekrar deprem bölgesine gideceğini, hastanelerde yatan depremzedeleri ziyaret edeceğini söyledi.

Sabah


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER Dalış EğitmeniDepremDepremzedeEngelliEnkazKahramanmaraşSerbest Dalış Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
98
Mardin’de, Polisekiri Hastası Bünyamin’e Bir Hayırsever Umut OlduMardin’in Nusaybin ilçesinde yaşayan 11 yaşındaki Bünyamin Oktay, doğumu sırasında beynine oksijenin az ulaşmasından kaynaklı olarak Polisekiri hastalığına yakalandı.

Mardin’in Nusaybin ilçesinde doğuştan engelli olan Bünyamin’e ismini açıklamayan bir hayırsever umut oldu. Mardin’in Nusaybin ilçesinde yaşayan Bünyamin Oktay, doğumu sırasında beynine oksijenin az ulaşmasından kaynaklı olarak Polisekiri hastalığına yakalandı. Hastalığı nedeniyle geçirdiği felç sonucunda yürüme kabiliyetini doğumundan itibaren kaybeden Bünyamin, kaslarının ve damarlarını aşırı gergin olmasından dolayı sıkıntılar yaşıyordu.

Bünyamin’in ağrılarına ve yürüyememesine çözüm olarak bel kemeri denilen destek ekipman gerekiyordu. İsmini açıklamayan bir hayırsever, Bünyamin’in bu durumundan haberdar olunca yardım elini uzattı. 44 bin lira değerindeki ekipmanı Bünyamin’e hediye etti. Bünyamin’in yürümesi için umut doğarken adımlarını atabilmesi için fizik tedavi görmesi gerekiyor. Bünyamin’in uzun süre fizik tedavi görmesi gerektiğini belirten Uzman Doktor İzzettin Tekiş, Bünyamin’in Polisekiri hastası olduğunu, ona şu anda bel kemeri denilen cihazı taktıklarını ve destekli şekilde yürüyebilmesini sağladıklarını söyledi.

Dr. Tekiş, “Gerilmiş olan kaslarını rahatlatmaya ve yürümesini sağlamaya çalışıyoruz. Gece kasılan kaslarını açmak için de bu apoları giydiriyoruz kendisine. Bunu sayesinde rahatlamış oluyor. Bu aşamadan sonra ise fizik tedavi görmesi gerekiyor. Uzun süreli gitmesi gerekiyor. Günlük ne kadar süre dayanabilirse o kadar tedavi gitmesi gerekiyor. Bu sayede Bünyamin hakkında gelişim sağlayabiliriz” dedi.

kamu3.com


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER EngelliFelçliFizik TedaviMardinNusaybinPolisekiri Hastalığı Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
99
Bursa’da Şehit Babası Hüseyin Özdemir Maaşını AFAD’a BağışladıBursa’nın Orhaneli ilçesinde yaşayan Hüseyin Özdemir bir maaşını depremzedelere bağışladı. Alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 2 depremin ardından Hüseyin Özdemir bir maaşını depremzedelere destek olmak için AFAD’a bağışladı.

Bursa’nın Orhaneli ilçesinde yaşayan Hüseyin Özdemir, 17 Ağustos depreminde oğlu şehit olmuştu. Özdemir, bir maaşını depremzedelere yardım için AFAD’a bağışladı.

Kara Kuvvetleri Ulaştırma Asteğmen Metin Özdemir, 17 Ağustos 1999 yılında görev yaptığı Gölcük’teki orduevinin yıkılmasıyla şehit oldu. Bursa’nın Orhaneli ilçesinde yaşayan şehidin babası Hüseyin Özdemir de 6 Şubat’ta meydana gelen deprem sonrası bir maaşını AFAD’a bağışladı.

Baba Özdemir, “Ben bir maaşımı depremzedelere bağışladım. Deprem, ülkemize ve milletimize büyük acılar yaşattı. Depremde canla başla mücadele eden başta devletimiz olmak üzere bütün kurumların çalışmalarını takdirle karşılıyorum. Allah devletimize zeval vermesin. Depremde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

bgazete.com.tr


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER 17 AğustosAFADBağışBursaDepremDepremzedeOrhaneliŞehit Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
100
Bodrum’da Engelli Birey, Depremzedeler İçin 20 Bin Lira Bağış TopladıMuğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan konuşma ve kısmen yürüme engelli Bilgin Özşeker, depremzedelere ulaştırılmak üzere AFAD ve Kızılay’a 20 bin liraya yakın bağış topladı.

Doğuştan konuşma ve kısmen yürüme engelli 61 yaşındaki Bilgin Özşeker, “Asrın Felaketi” olarak nitelendirilen 6 Şubat tarihindeki Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenenlere destek olmak için harekete geçti.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı destekçilerinden de olan Özşeker, bir süredir vatandaşların yoğun olduğu alanlarda depremzedeler için bağış topladı. Yardımları banka aracılığıyla AFAD ve Kızılay’ın resmi hesaplarına yatıran hayırsever vatandaş, dekontları da vakfın yetkililerine teslim etti.

Konuşulanları anlayan ancak konuşamayan, işaret dili de bilmeyen Bilgin Özşeker, gönderdiği bağışlarla özellikle çocuklara ve bölgede zorda olan insanlara kendince destek oldu.

“Bu Konularda Çok Duyarlı Bir Kişi”

Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı Numan Balaban, Özşeker’in hayır işlerinde her zaman en ön sırada yer aldığını söyledi. İlçede yetkili kurumlarca yardım koordinasyonu başladığında kendilerinin de yönetim kurulu olarak “Ne yapabiliriz?” diye düşündüklerini anlatan Balaban, bu süreçten sonra Bilgin Özşeker’in de çalışma içerisinde olmak istediğini söylediğini ifade etti.

Özşeker’in camide, pazarda, çarşıda her yerde depremzedeler için yardım topladığın belirten Balaban, “Tanıdığı, tanımadığı herkesten bağış aldı. Dekontlarını da bize getirdi. Bilgin, AFAD ve Kızılay’a 20 bin liraya yakın bağışta bulundu. Bilgin, hakikaten bu konularda çok duyarlı bir kişi. Vakfımızın her yönetim kuruluna katılır. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Biz de yönetim kurulu ve genel kurul üyeleri ile öğretmenlerimiz, çalışanlarımız ve gönüllülerimizle herkes kendince yardımda bulundu” diye konuştu.

Bodrum Sağlık Vakfı Danışma Kurulu Başkanı ve önceki dönem yönetim kurulu başkanı İbrahim Akkaya da Özşeker ile yaklaşık 30 yıldır vakıfta birlikte çalıştıklarını ifade etti. Bilgin’in bütün zorluklarını yok sayarak küçük miktarlarla topladığı 20 bin liraya yakın parayı Türk Kızılay’ı ve AFAD’a gönderdiğini anlatan Akkaya, şöyle konuştu:

“Biz yurttaşlık bağıyla hepimiz akrabayız. Bir gün başımıza bir şey gelirse hali iyi olanlar diğerleriyle birlikte hareket edecekler. Bilgin her zaman bunu bize hatırlatıyor. Bir sorun varsa görev almak için hiç işaret beklemiyor. Gördüğü bir sorunu görmemezlikten gelmiyor. Bir sorun varsa etrafındakileri hemen göreve davet ediyor. Bilgin’in 20 bin lira bağış toplayan bu kampanyası toplum için çok öğretici bir şey. Bilgin çok kolay yürüyen ve kolay hareket edebilen bir arkadaşımız değil. Ama ona rağmen bütün Bodrum’u gezip 3-5 lira toplayarak 20 bin liraya ulaştı. Kendisini tebrik ediyorum”

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Müdürü İlknur Şengül de depremzedelerin eğitim ihtiyaçları doğrultusunda destek vermeye gayret ettiklerini ifade etti.

Bilgin Özşeker’in her anlamda vakfa ve kendilerine destek verdiğini vurgulayan Şengül, “O bizim her ihtiyacımızda yanımızda olduğu gibi biz de onun bu kampanyasına destek vermeye gayret ettik. Kendisinin gayreti gerçekten şaşırılacak derecede. Çok duyarlı bir insan” dedi.

Kendisine her an yardımcı olmaya çalışan Cavit İstekli de toplanan bağışları motosikletiyle bankaya götürüp yatırdıklarını belirterek, Bilgin Özşeker’in çok değerli bir insan olduğunu vurguladı.

AA


 KATEGORİLER Sosyal Sorumluluk
 ETİKETLER AFADBağışBodrumDepremDepremzedeEngelliKızılayMuğla Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
Sayfa: 1 ... 8 9 [10]