*
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz

Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Bize 0539 226 55 44 Ulaşabilirsiniz 

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - diyalizleyasam

Sayfa: [1] 2 3 ... 55
1
Batman’da LÖSEV “Mutlu Et” Paketleriyle Yardımda BulunduLösemili Çocuklar Vakfının (LÖSEV) Türkiye genelinde hayata geçirdiği “Mutlu Et” projesi kapsamında Batman’da kanser hastası bulunan ailelere et yardımında bulunuldu.

LÖSEV tarafından Çarşı Taziye Evi bahçesinde, lösemi ve diğer kanser tedavilerinde hayati önem taşıyan protein ihtiyacını karşılamak amacıyla yapılan bağışlarla 85 hastaya ve ailelerine et desteği sağlandı.

LÖSEV Güneydoğu Bölge Sorumlusu Umut Can Bozdoğan, yaptığı açıklamada, bugün Batman’da kayıtlı 85 hasta için et dağıttıklarını belirtti. Batman’da bulundukları süre içerisinde hastalara ev ve kurum ziyaretlerinde de bulunacaklarını aktaran Bozdoğan, şunları söyledi:

“Ziyaretlerimizi LÖSEV’i tanıtmak amacıyla yapıyoruz. Kurumlarımızla koordineli bir şekilde nasıl çalışabiliriz, hastalarımıza nasıl yardımcı olabiliriz, bunların görüşmelerini gerçekleştiriyoruz. Bugün Batman’da lösemi ile mücadele eden 85 ailemize et dağıttık, buradan sonra Siirt’te dağıtacağız”

AA


ETİKETLER BatmanEt YardımıKanser HastasıLösemiLÖSEV kayseri de Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45

2
Engelli Bireylere 90 Adet Akülü Araç DağıtılacakAfyonkarahisar İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, 90 adet akülü aracı Türkiye ve Afyonkarahisar’da dağıtacaklarını dile getirdi.

Engelli bireyler için akülü araç temini için Belçika’ya giden Burhanettin Çoban ve AK Parti Meclis Üyesi Necati Şevik çalışmalarına devam ediyor. Araçları Türkiye’ye getirmek için yoğun mesai harcayan Çoban, araçların tırlarla Türkiye’ye getirileceğini belirledi.

“90 Akülü Aracımız Hazır”

Çoban: “Şuan 90 arasında akülü aracımız hazır. İnşallah işlemleri bitti, faturaları kesildi. Tek tek açıp kontrolleri yapıldı, Motor kontrolleri yapıldı. Bir tır ayarlanacak. Tır da ayarlayınca bu araçlarımız Türkiye’de dağıtılmak üzere Afyon Gümrük Müdürlüğüne gönderilecek. Biz bu çalışmayı Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın desteğiyle Afyonkarahisar İl Genel Meclis Üyeleri olarak Türk Kızılayı Afyon Şubesi ile beraber işbirliği halinde yapıyoruz. Akülü araçların dağıtımını Ocak ayının sonunda veya Şubat ayı başında hep beraber Sayın Valimizin başkanlığında, Türk Kızılayı ile beraber gerçekleştireceğiz. Toplam 90 tane akülü aracımız engelli kardeşlerimize hayırlı olsun. Onların hayatlarını, yaşamlarını kolaylaştırsın. Türkiye’de görüşmek üzere” dedi.

Afyon Türkeli Gazetesi


ETİKETLER AfyonkarahisarAkülü AraçBelçikaEngelliTürk Kızılayı kayseri de Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45

3
Kayseri de Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45Kayseri Akülü Tekerlekli Sandalye modeli, katlanabilir ve demonte edilebilir yapısı ile kolaylıkla taşınıp depolanabilmektedir. Kolçakları çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir. Hafif ve katlanır olması nedeniyle bir çok dizi ve film şirketleri tarafından özellikle tercih edilen bir üründür. Kiralama bedelleri haftalık, aylık olarak değişiklik göstermektedir.

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Kayseri Kiralık Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

Akülü Tekerlekli sandalye kiralamalarında fiyatlarımız haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Kiralama prosedürümüz ve sözleşmemiz için uzman ekibimizle irtibata geçiniz. 0544 716 20 45

Ürün performansına göre gayet uygun fiyatta bir akülü sandalyedir.
Sağlam çelik şasesi katlanabilir özelliktedir.
Ayaklıklar çıkartılabilir özelliktedir.
Kolçaklar çıkartılabilir ve yükseltilebilir özelliktedir.
Katlanabilir ve demonte edilebilir özelliği ile rahatlıkla taşınıp depolanabilir.
Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlekleri ile rahat bir kullanım imkanı sunar.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Manuel kullanım seçeneği mevcuttur.
Aküler taşıma kutuları ile rahatlıkla sökülebilir.
İthal bir üründür.

ÖZELLİK   DEĞER
Malzeme Rengi   Siyah
Parça Rengi   Siyah
Tırmanma Açısı   12°
Oturma Yeri Genişliği   46 cm
Muhteviyat   Çelik
Ürün Ağırlığı   59 kg
Taşıma Kapasitesi   136 Kg
Şase Rengi   Siyah
Toplam Genişlik   65 cm
Toplam Uzunluk   104 cm
Katlanır Genişlik   33 cm
Arka Teker   12" PU Silikon Dolgu
Ön Teker   8'' PU Dolgu
Akü   2 X 26 Amp - Kuru Akü
Erim Mesafesi   20 Km
Kolçak Yüksekliği   21 cm
Maksimum Hız   6,4 Km/sa
Motor   2 x 340 W
Oturma Yeri Derinliği   41 cm
Oturma Yeri Yüksekliği   50 cm
Sırt Yüksekliği   43 cm
Toplam Yükseklik   96 cm4
Diyalizle Yaşam / Organ Bağışına Dikkat Konseri.
« : 19 Ocak 2023, 23:03:28 »
03/09/2022 Organ Bağışı Haftası Etkinliği.

08/11/2022
20.00
Organ Bağışına Dikkat Konseri.

Hayata Bağış Derneği, Ayda1detoks ve İyilik İçimizde Derneği paydaşlığın da yapılacak Süprizler Dolu Konsere katılımınızı bekliyoruz.

@hayatabagisdernegi
@ayda1detoks
@iyilikicimizde

❤️ #firuzdaimabizimlesin

#organbağışıhayatkurtarır
#organbağışıhaftası
#organbağışı
#organnakli
#organnaklihayatkurtarır
#diyaliz
#diyalizhastaları
#organdonation
#organdonationweek
#farkındalık
#vadiistanbul
#jollyjoker


kayseri de Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45

5
Kayseri Akülü Kiralık Tekerlekli Sandalye Modelleri 0544 716 20 45

Dünya’nın bir çok ülkesinden özellikle körfez ülkelerinden Kayseri’yi ziyarete gelen tüm müşterilerimizin tatillerini olabildiğince konforlu ve kaliteli hale getirmek bizim için önemli.

kayseri Akülü tekerlekli sandalye kiralık çeşitlerimizin yanında bir çok ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

Kiraladığımız Akülü tekerlekli sandalyeler katlanabilir özellikte olup, Neredeyse tüm araçlara kolaylıkla sığdırılabilir boyuttadır.

Kiralık Akülü tekerlekli sandalye ‘yi kullanacak olan müşterimizin kilosuna ve rahatsızlığına özel olarak önereceğimiz Akülü tekerlekli sandalye farklılık gösterebilir.

Yurtdışı Kiralık Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmetimiz

Yurtdışından gelen misafirlerimiz için Rezervasyon hizmetimiz mevcuttur. Dilediğiniz otele havalimanı veya Kayseri içi istenilen bölgeye ulaşımını sağlıyoruz.

Rezervasyon ve fiyatlar için 0544 716 20 45 numaralı Hattından bilgi alabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalyeyi Kiralama koşulları nelerdir

Minimum 7 günlük Kiralama Mevcuttur.

Kiralayacağınız modele göre fiyatta farklılıklar çıkmaktadır.

İstediğiniz Akülü Tekerlekli Sandalyeyi adrese ulaşım bedelini ödeyerek kiralayabilirsiniz.

Kiralanan Akülü Tekerlekli Sandalyenin temiz ve bakımlı kullanılması tamamen müşterilere aittir.

Tekerlekli sandalyenin kullanılmayacak hale gelmesi durumunda tamir ve bakım ücreti talep edilebilir. Doğacak zararlardan kiralayan meshüldür.

6
Kayseri Tekerlekli Sandalyeyi Kiralama koşulları nelerdir ? 0544 716 20 45

Minimum 7 günlük Kiralama Mevcuttur.

Kiralayacağınız modele göre fiyatta farklılıklar çıkmaktadır.

İstediğiniz tekerlekli sandalyeyi istediğiniz adrese ulaşım bedelini ödeyerek kiralayabilirsiniz.
Kiralamak istediğiniz Tekerlekli sandalyenin tam bedeli tahsil edilmekte, İade sonucu kalan tutar hesabınıza veya nakit iade edilmektedir.

Kiralanan Tekerlekli Sandalyenin temiz ve bakımlı kullanılması tamamen müşterilere aittir.

Tekerlekli sandalyenin kullanılmayacak hale gelmesi durumunda tamir ve bakım ücreti talep edilebilir.

Doğacak zararlardan kiralayan meshüldür.

Tekerlekli Sandalye’yi Nasıl Kiralayabilirsiniz 0544 716 20 45

7
Görme Engelli Bireylerin Ortak Talebi: Empati Kurun!Altınokta Görme Engelliler Derneği Kayseri İl Başkanı Murat Atmaca, Kayserili vatandaşların görme engelli bireylere empati kurarak yaklaşmaları gerektiğini söyledi.

Kayseri’de 5 bin görme engelli bireyin bulunduğunu söyleyen Altınokta Görme Engelliler Derneği Kayseri İl Başkanı Murat Atmaca, dernek olarak Kayseri’de 450 üyelerinin olduğunu ifade etti. Görme engelli bireyleri sosyalleşmeleri için derneğe davet eden Atmaca, “Altınokta Görme Engelliler Derneğine arkadaşlarımızı çağırmaya çalışıyoruz. Ancak bunda biraz yetersiz kalıyoruz. Hangi evde ne kadar görme engelli var biz bilmiyoruz. Onlar bizlere başvururlarsa bizim burada yaptığımız birçok faaliyetlerden onlar da faydalanabilirler. Kayseri’de bugüne kadar erişebilirlik problemi adı altında çok büyük eksikliklerimiz vardı. Biz yönetime geldikten sonra bu tür sorunları aştığımızı ve daha da aşabileceğimizi düşünüyoruz. Kırmızı ışıklardaki sesli sinyalizasyon gerçekten bizim olmazsa olmazlarımızdı. Çok şükür bu sorunu aştık. Şu an bizim pilot bölge dediğimiz Düvenönü ve Hunat bölgelerinde kırmızı ışıklarda sesli sinyalizasyon mevcut. Bunun yanı sıra kılavuz yol olan ve görme engellilerin olmazsa olmazı olan izli yol birçok bölgede yapımı tamamlandı. Bazı bölgelerde de yapımı şu anda devam ediyor. Valiliğin önünden de yapımı başladı” ifadelerini kullandı.

Kayseri’deki vatandaşlardan biraz daha empati kurarak görme engelli bireylere yaklaşmaları gerektiğini de sözlerine ekleyen Murat Atmaca, “Vatandaşların engellilere karşıdan karşıya geçerken yardımcı olmaları gerekiyor. Ancak omuzlarından çeker gibi değil de koluna girip, hem hatır sorup hem de karşıya geçirirse daha uygun olur. Bu konularla ilgili vatandaşlarımız duyarlı olursa çok sevinirim. Birde bizim işyeri olan arkadaşlara seslenmek istiyorum. Kendi bölgelerinden dışarı çıktıkları zaman bizim görme engelli arkadaşlarımız bastonla yürüdüğü için onların dışarı doğru açtıkları stantlar görme engelli bireylerimize bir engel oluyor. Eğer vatandaşlarımız bu konuda duyarlı olurlarsa biz çok seviniriz. Gerçekten engelli arkadaşlarımıza engel olmazlarsa çok memnun oluruz. Çünkü bütün herkes birer engelli adayıdır” şeklinde konuştu.

Karaman Habercisi


ETİKETLER AltınoktaEmpatiGörme EngelliKayseri kayseri de Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45

8
Hakkari’de Engelli Çocuk Sahibi Ailenin Evi İçin Yol Yapımı BaşlatıldıHakkari İl Özel İdaresi, mezradaki arazisinde ev yaparak engelli çocuklarıyla yerleşmek isteyen güvenlik korucusu Fettah Ölmez’in talebi üzerine 1 kilometrelik yol yapımına başladı.

Geçimli köyü Seyitli mezrasından 1995’te terör saldırıları nedeniyle ayrılarak Van’a yerleşen Ölmez’in hem zihinsel engelli hem de çölyak hastası olan kızları Aycan ve Gülşen’in doktoru, çocukların doğal ortamda yaşamaları ve doğal beslenmeleri tavsiyesinde bulundu. Bunun üzerine yıllar önce göç ettiği mezraya dönerek ev yapmaya karar veren Ölmez, arazisinin yolu olmadığı için İl Özel İdaresi’nden yardım istedi.

Ailenin talebini karşılıksız bırakmayan İl Özel İdaresi, çalışma başlatarak söz konusu arazide yeni yol yapmaya başladı. Ekipler, zorlu arazi koşullarına rağmen yaklaşık 1 kilometrelik yolun büyük bölümünü bitirdi.

Ölmez, gazetecilere, 29 ve 25 yaşında olan kızlarının tedavilerinin Van’da devam ettiğini söyledi. Doktor tavsiyesi üzerine mezraya dönerek ev yapmak istediğini belirten Ölmez, şunları kaydetti:

“Çocukların doğal beslenmeleri gerekiyordu. Köyde arazim olmadığı için mezradaki engebeli arazime ev yapmak için İl Özel İdaresinden destek istedim. Dilekçem olumlu sonuçlandı. Bana bu desteği veren başta Sayın Valimiz olmak üzere, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Yaklaşık bir haftadır iş makineleri çalışıyor. 1995’ten beri ev yapacağım yere yol gitmiyordu. Yeni araç yolu açıldı. Ben de engelli çocuklarım için ev inşa edeceğim. Buradan kızlarım ve bakmakla yükümlü eşimle beraber kendi bahçemizde ektiğimiz ürünleri yetiştirip tüketeceğiz”

AA


ETİKETLER Çölyak HastasıHakkariİl Özel İdaresiUlaşılabilirlikVanYol YapımıZihinsel Engelli kayseri de Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45

9
Kayseri Kiralık Tekerlekli Sandalyem 0544 716 20 45Kayseri Akülü Kiralık Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Kayseri Kiralık Tekerlekli Sandalye olarak müşterilerine yeni bir kolaylık sağlıyor. Artık tekerlekli sandalye kiralama hizmetini başlatıyor. kayseri yerleşkesi içerisinde bulunan kiralık tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz.

Kiralık tekerlekli sandalye Çeşitliliğe önem veriyoruz. İhtiyaçlar doğrultusunda istediğiniz ölçü ve boyutlarda tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz.

Kiralık Tekerlekli sandalye hizmetimiz ile kısa süreli tekerlekli sandalye hizmetimizden yararlanıp müşterilerimize hizmet vererek hizmet kalitemizi bir adım daha ileriye taşıyoruz. Sizlere kaliteli bir hizmet sunmak birinci hedefimiz.

Kiralık Tekerlekli Sandalye Modelleri

Sunduğumuz Kiralık tekerlekli sandalye modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Manuel Kiralık Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 4 Dünya’nın bir çok ülkesinden özellikle körfez ülkelerinden Kyseri’yi ziyarete gelen tüm müşterilerimizin tatillerini olabildiğince konforlu ve kaliteli hale getirmek bizim için önemli.

Kiralık Tekerlekli Sandalye Özellikleri Nelerdir?

Kiraladığımız tekerlekli sandalyeler katlanabilir özellikte olup, Neredeyse tüm araçlara kolaylıkla sığdırılabilir boyuttadır.

Kiralık tekerlekli sandalye ‘yi kullanacak olan müşterimizin kilosuna ve rahatsızlığına özel olarak önereceğimiz tekerlekli sandalye farklılık gösterebilir.

Yurtdışı Kiralık Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmetimiz

Yurtdışından gelen misafirlerimiz için Rezervasyon hizmetimiz mevcuttur. Dilediğiniz otele havalimanı veya Kayseri içi istenilen bölgeye ulaşımını sağlıyoruz.

Rezervasyon ve fiyatlar için 0544 716 20 45 numaralı WhatsApp Hattından bilgi alabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalyeyi Kiralama koşulları nelerdir?

Minimum 7 günlük Kiralama Mevcuttur.

Kiralayacağınız modele göre fiyatta farklılıklar çıkmaktadır.

İstediğiniz tekerlekli sandalyeyi  (ücret ödemeden ) veya istediğiniz adrese ulaşım bedelini ödeyerek kiralayabilirsiniz.

Kiralamak istediğiniz Tekerlekli sandalyenin tam bedeli tahsil edilmekte, İade sonucu kalan tutar hesabınıza veya nakit iade edilmektedir.

Kiralanan Tekerlekli Sandalyenin temiz ve bakımlı kullanılması tamamen müşterilere aittir. Tekerlekli sandalyenin kullanılmayacak hale gelmesi durumunda tamir ve bakım ücreti talep edilebilir. Doğacak zararlardan kiralayan meshüldür.

Tekerlekli Sandalye’yi Nasıl Kiralayabilirsiniz? 0544 716 20 45

10
Ekonomik Tekerlekli Sandalye Kayseri 0544 716 20 45

Ekonomik Ekonomik Tekerlekli Sandalye seçimi konusunda kişilerin tercihleri de önemli rol oynar.
Tekerlekli Sandalye satın almak isteyen kişiler kiralama yolunu da tercih edebilirler. Satın alınarak daha kaliteli ve daha çok ödeme yapılması istenen tutar kiralama sayesinde daha uygun bir fiyata alınabilir. Ekonomik bir Tekerlekli Sandalye almak isteyen kişiler için ürünün özellikleri de oldukça dikkat edilen bir konudur.
Hastanın hastalığı ve ne kadar süre kullanacağı gibi faktörler Tekerlekli Sandalye alımında ve kiralamasında önemli bir belirleyicidir. Hastalar Tekerlekli Sandalye kiralama fiyatları konusunda karşılaştırma yaparken kendi vücut yapılarını da göz önünde bulundurarak karşılaştırma yaparlar.

Vücut özellikleri kişilerin hasta tekerlekli sandalye seçimi açısından önemlidir. Hastaya fiziksel açıdan zarar verecek bir ürün tercih edilmez.tekerlekli sandalye kiralamak için tercih edilen belirli yerler bulunmaktadır. tekerlekli sandalye kayseri kiralama olarak çok önemli hizmetler sunan, kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran ve kişilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayan önemli kayseri kiralık tekerlekli sandalye birisidir.Hastanın sağlığı kayseri tekerlekli sandalye oldukça ön plandadır. Fiyatların uygun olması da kişileri buradan hasta tekerlekli sandalye almaya teşvik etmektedir.

Tekerlekli sandalye uzun ameliyatlar ya da belirli sağlık sorunları yaşayan kişilerin hastanede kaldıkları tekerlekli sandalye süre içerisinde kullandıkları tekerlekli sandalyelerdir.

Hastane yerine evde yatmayı tercih eden hastalar da hasta tekerlekli sandalye tercih etmektedirler.

Belli bir hastalık ya da ameliyat gibi ciddi operasyonlar sonucu insanlar bu tekerlekli sandalye sürecinde belli durumlara dikkat etmek zorundadırlar. Hastanın bulunduğu ortam temiz olmalıdır. Olabildiği kadar temiz tutulmaya çalışılmalıdır. Rahatlık açısından dikkat edilmelidir.

Tekerlekli Sandalye Kullanım Amaçları
Bazı hastaların sadece belli bir süre için tekerlekli sandalye ihtiyaçları bulunur. Hastanın geçici bir hastalığı vardır ya da kişinin bütçesi kiralamak için daha uygundur böyle durumlarla karşılaşıldığında tekerlekli sandalye kiralama kişi için daha uygundur.
Hastalık geçtikten hasta tekerlekli sandalyeyi teslim etme aşamasına gelmişse tekerlekli sandalye firmamız tarafından geri alım kontrolü esnasında eğer herhangi bir sorun ya da sıkıntı olmuşsa tekerlekli sandalye imzası atılan sözleşme ile gerekli bedeller ödenir.

Eğer tekerlekli sandalye herhangi bir sıkıntı vermemiş tertemiz ilk aldığı gibi teslim etmişse sadece kiralama ücreti ödenir. Kiralama çoğu kişi için daha çok tercih edilmektedir. Hastaneler genelde satın alma yolunu tercih eder. Fakat eve alınan tekerlekli sandalyelerde kiralama daha çok tercih edilir.
Kiralık tekerlekli sandalye fiyatları o ürünün kalitesi, ne kadar kullanıldığı açısından oldukça önemlidir ve fiyatlandırmaya etki eder. Kiralık tekerlekli sandalye fiyatları ayrıca ürünün özelliklerini de değerlendirme açısından dikkat edilen hususlardan biridir.

Tekerlekli sandalye fiyatları ürün özelliklerine göre de değişebilmektedir.

Ürün Fiyatları ve Teknik Özellikler için Bize Ulaşın 0544 716 20 45

11
KİRALIK AKÜLÜ SANDALYE KAYSERİ  0544 716 20 45

Ürün performansına göre gayet makul fiyatta bir akülü sandalyedir. *Aküler kolaylıkla sökülüp takılabilir rahatlıktadır. *Katlanabilir ve sökülebilir fonksiyonları ile kolayca taşınabilir ve depolanabilir. *İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. *Kolçaklar çıkarılabilir ve yükseltilebilir. *Ön ve arka tekerlekleri yumuşak bir şekilde doldurulmuştur ve kullanımı rahattır. *Katlanabilir özelliği sayesinde araç bagajlarına kolaylıkla sığabilir.


Bize Ulaşın ? 0544 716 20 45

Çalışma saati .7/24

12
Diyalizle Yaşam / TEKERLEKLİ SANDALYE
« : 15 Ocak 2023, 13:10:10 »
TEKERLEKLİ SANDALYEKiralık Katlanabilir Manuel Tekerlekli Sandalye Çeşitlerimiz Kayseri İçi Aynı Gün Adrese Teslim Edilir.

Yurt içi veya dışından gelen misafirlerinizin kilo problemi, yaş problemi olabilir veya yürüme zorluğu çekebilir. bu gibi durumlarda kısa süre için tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz.

Sandalyeler akülü, klasik model, hafif model, geniş oturma yeri özellikli sandalye, ürünlerin tamamı katlanabilir modellerdir, istenildiğinde aracınızın bagaj bölümüne rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Hastaneden yeni taburcu olan hastaların kısa süre için kullanımına uygundur.

Ayak bölümünde alçılı olan hastalara ayak kalkar tekerlekli sandalye tavsiyemizdir.

Çelik gövde Katlanabilir şase, Sabit kol koyma yeri, Sabit ayak koyma yeri, Nikelaj kaplama, 8″ dolgu ön teker 24″ havalı arka teker, Emniyet kemeri

İletişim :  0544 716 20 45

Bizimle İletişime Geçin

13
Kiralık Akülü Sandalye Merkezi Kayseri  0544 716 20 45

Hasta Akülü Tekerlekli Sandalyesi

Kayseri İçi Akülü Ve Normal Tekerlekli Sandalye Satış ve Kiralama Hizmeti Sunmaktayız.

Akülü Tekerlekli Sandalye

Her Çeşit İhtiyaçlarınız İçin İletişime Geçebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN 0544 716 20 45

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Merkezi Kayseri

14
Kayseri Akülü Tekerlekli sandalye 0544 716 20 45

kayseri Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Yapmış Olduğu  22 Farklı Model Ve Özel Ölçü Akülü Tekerlekli Sandalye Modellerini Kayseri   siparişinizi bize 0544 716 20 45 iletebilirsiniz.Kayseri'nin tüm ilçelerine Akülü tekerlekli sandalye gönderimi yapmaktayız.

Kayseri İlçesinde Akülü Tekerlekli Sandalye Üretimi Yapan Firmamız,Ülkemizin Ürün siparişlerinizi Akülü Tekerlekli sandalye İhtiyaç Duyduğunuz zaman 0544 716 20 45 Yapabilirsiniz.Akülü Tekerlekli Sandalye Siparişiniz ardından en geç Belirtmiş Olduğunuz Adresinize Ücretsiz olarak Gönderilmektedir.

Ürünlerimizde kullanmakta olduğumuz malzemelerimiz, %100 yerli ve kendi imalatımızdır.standart ölçü ve özel ölçü Akülü Tekerlekli sandalye imalatımız vardır.Özel ölçülerde ürün siparişi vermek istediğinizde bizimle iletişime geçip, istemiş olduğunuz Akülü Tekerlekli sandalye Hakkında bize bilgi vermeniz gerekmektedir. örneğin Akülü Tekerlekli sandalyeyi kullanacak olan kişinin boyu,kilosu  gibi bir takım bilgileri iletmeniz ile size özel Akülü Tekerlekli sandalye imalatı yapılacaktır.

Kayseri de Gönderdiğimiz İlçeler kayseri Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

Akkışla Akülü Tekerlekli sandalye Bünyan Akülü Tekerlekli sandalye Develi Akülü Tekerlekli sandalye Felahiye Akülü Tekerlekli sandalye Hacılar Akülü Tekerlekli sandalye İncesu Akülü Tekerlekli sandalye Kocasinan Akülü Tekerlekli sandalye Melikgazi Akülü Tekerlekli sandalye Özvatan Akülü Tekerlekli sandalye  Pınarbaşı Akülü Tekerlekli sandalye Sarıoğlan Akülü Tekerlekli sandalye Sarız Akülü Tekerlekli sandalye Talas Akülü Tekerlekli sandalye Tomarza Akülü Tekerlekli sandalye Yahyalı Akülü Tekerlekli sandalye
Yeşilhisar Akülü Tekerlekli sandalye Kayseri Merkez Akülü Tekerlekli sandalye kayseri Yeşil mah Erkilet Belsin Akülü Tekerlekli sandalye

kayseri Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye 0544 716 20 45

15
Tekerlekli sandalye kiralama hizmeti alma kayseri 0544 716 20 45

Yürüme konusunda sıkıntı yaşayan kişilerin yaşam fonksiyonlarını devam ettirebilmeleri için ve toplum hayatına katılabilmeleri için tekerlekli sandalyelere ihtiyaçları bulunuyor. Bu alanda ülkemizde farklı tarz ve yapılara sahip olan tekerlekli sandalyeler bulunuyor. Ancak kişilerin bir kısmı tekerlekli sandalyeleri yalnızca kısa bir süre içerisinde kullanmak için gerektirme duyuyor. Bu bakımdan bu kişilerin tekerlekli sandalye kiralama hizmeti almaları tekerlekli sandalye satın almaktan daha doğru bir tercih oluşturuyor. Son dönemlerde tekerlekli sandalye satışı yapan firmalar, tekerlekli sandalyeleri kiralık olarak da sunuyor. Böylelikle büyük bir ihtiyaç da karşılanmış oluyor.

Kayseri'de Tekerlekli Sandalye Kiralaması Yapan Firma

Hastalarınızı rahat bir şekilde gezdirmek ve yaşamsal ihtiyaçlarına karşı çözüm yolu bulmak için tekerlekli sandalye kiralama hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız farklı özelliklere sahip olan tekerlekli sandalye modelleri sergileniyor. Sitede tekerlekli sandalyeler hem satılık hem de kiralık olarak sizler için sunuluyor. Hastanız için en uygun olan tekerlekli sandalyeyi bulabileceğiniz uygun fiyatlar belirleniyor.

Sizler de hastalarınızı rahat ettirmek, gezdirmek, ev içinde hareketini sağlamak ve yaşam fonksiyonlarını daha rahat yerine getirmesini sağlamak için tekerlekli sandalye kiralama hizmeti almak istiyorsanız

0544 716 20 45    Randevü Alınır

Hastalarınızın rahatsızlığına yönelik olarak seçebileceğiniz farklı modeller Hasta tekerlekli sandalyesi kiralamak istiyorsanız İLETİŞİM 0544 716 20 45

Sayfa: [1] 2 3 ... 55